ЗМІ про нас. У ТНПУ кожен має відчути себе причетним (ФОТО) ЗМІ про нас

У ТНПУ кожен має відчути себе причетним

До Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка журналісти 20 хвилин прийшли вже ближче до вечора. Усе для того, аби поспілкуватись із Андрієм Мігенько – директором студентського кафе «Campus ТНПУ» та людиною, яка за день разом зі своєю командою годує гарячою їжею до півтора тисячі осіб – захисників міста і не тільки.

Ще на вході дивуємось, наскільки тут все організовано та злагоджено. Міні-екскурсію проводить Тетяна Скуратко – керівниця логістичного центру університету. Поки піднімаємось на другий поверх будівлі, де власне і розташоване кафе, жінка розповідає, що працюють уже п’ятий день в такому собі онлайн-режимі – як тільки наші хлопці кажуть волонтерам ТНПУ, що є у чомусь необхідність, вони відразу кидають клич у соцмережі і групи. Хто як може – так допомагає і підтримує.

– Звертаються найперше у логістичний центр. Мій телефон не замовкає. За день приймаю сотні дзвінків, величезна кількість тернополян готова надати допомогу. Хтось – власною працею: сортувати одяг або продукти, розвантажує те, що привозять до університету, працювати на кухні, роздавати обіди хлопцям тощо. Хтось – приносить кошти, речі, продовольство. Люди несуть усе, що можуть, і головне – дуже швидко реагують на наші прохання, – говорить пані Тетяна.

Біля усіх продуктів та речей у холі стоїть маленька іконка.Вона ділиться, що в більшій мірі до роботи Волонтерського центру долучилися студенти навчального закладу. Ті, хто у Тернополі зараз, допомагають в університеті. Хто не може приїхати до міста, але живе у населених пунктах поблизу – організовують на місцях якусь допомогу і контактують з ТНПУ. Запитую у пані Тетяни, як їй працювати у таких умовах, чи не втомилась.

– Ми тут щодня з 9-ої ранку і до 10-ої вечора. Складно, але я тримаюсь. Як і кожен із команди університету… Наші студенти, викладачі і просто небайдужі містяни продемонстрували, що ми – єдині. Те, що люди такі активні, те, що працюємо усі на благо України і знаємо, що приносимо комусь користь, бо добро робимо – це якось додає духу, – усміхається пані Тетяна.

У «Кампусі», куди ми прийшли, справді спекотно. На наших очах дівчата-студентки та викладачі готують бургери – стоять величезні упаковки з булочками, лежать свіжі овочі та інші необхідні продукти.