Чергове засідання ректорату ТНПУ (ФОТО)
Чергове засідання ректорату ТНПУ

Сьогодні, 4 березня 2022р., проведено онлай-засідання ректорату ТНПУ. Університет працює за звичним вже для воєнного часу графіком, але вирішено, що такі засідання за потреби будуть скликатися і частіше.

Ректор ТНПУ проф.Богдан Буяк тепло подякував присутнім за тиждень напруженої роботи і зазначив, що академічна спільнота університету щодня виявляє згуртованість, ініціативу і відданість нашій Батьківщині. Університет отримує чисельні вдячні відгуки за роботу.

ректорат
Учасники засідання

Начальник навчального відділу А.Киданюк доповів про стан із погашенню заборгованостей, окремо зупинився на навчанні заочників. Колегіально прийнято рішення йти назустріч сумлінним студентам.

Начальник навчального відділу
Начальник навчального відділу А.Киданюк

Поступила пропозиція залучати охочих здобувачів вищої освіти заочної форми навчання до волонтерської діяльності, таким чином Волонтерський центр ТНПУ розширить коло впливу.

Про особливості графіку роботи підрозділів розповів перший проректор ТНПУ Г.В.Терещук. Він наголосив, що університет стабільно працює, усі підрозділи виконують свої функції. Вимушені канікули продовжено ще на тиждень.

Ті працівники, які зараз мають потребу перетнути кордон, можуть зробити це за рахунок чергової відпустки або відпустки за власний рахунок на 2 тижні; механізм надання відпустки стандартний, можливо подати заяву дистанційно.

Виступає перший проректор ТНПУ Г.В.Терещук

Проректор Г.І.Фальфушинська розповіла про міжнародне співробітництво ТНПУ в умовах російської військової агресії: чисельні листи підтримки від партнерів, допомогу з Європи. Розглянули готовність розширити діяльність за рахунок створення віртуального Центру міжнародних комунікацій. Серед іншого планується готувати публікації для зарубіжних медіа англійською, німецькою, французькою та польською мовою.

Г.І.Фальфушинська розповіла про міжнародне співробітництво ТНПУ
Проректор Г.І.Фальфушинська розповіла про міжнародне співробітництво ТНПУ

Декан інженерно-педагогічного факультету Б.В.Струганець повідомив, що факультет має можливість збільшити обсяги пошиву речей для військових, ведеться пошук тканин. Також декан повідомив про оптимальні локації для плетіння маскувальних сіток на факультеті.

Декан Б.В.Струганець

Проректор І.В.Гевко доповів про розміщення на базі студмістечка слухачів Української академії лідерства - це учні 10х-11х класів з Києва та Маріуполя, з якими проводять заняття викладачі ТНПУ.

І.В.Гевко
Проректор І.В.Гевко

Ректор наголосив, що ця молодь - дуже перспективна і вмотивована, тому варто проводити для них профорієнтаційну роботу включно з екскурсіями, тренінгами, цікавими лекціями.

Богдан Богданович розповів про нову ініціативу - роботу дитячої кімнати для дітей працівників, які допомагають у Волонтерському центру ТНПУ. Вже проведені перші заняття, під час яких дітки малювали малюнки для захисників України.

Ректор ТНПУ  надихає колег власним прикладом
Ректор ТНПУ  надихає колег власним прикладом

Наприкінці ректор звично побажав усім гарних вихідних, але зазначив, що справжні вихідні будуть тільки після перемоги над російськими загарбниками. Тож продовжуємо роботу!

ТНПУ тримає стрій!  Кожен на своєму місці робить усе, що може, заради спільної справи - перемоги.

Пресслужба ТНПУ