Університет Миколаса Ромеріса (Литва) пропонує прихисток для українських студентів і викладачів

Університет Миколаса Ромеріса (Литва)
пропонує прихисток
для українських студентів і викладачів

Ректорка Університету Миколаса Ромеріса (Вільнюс, Литва) Inga Žalėnienė висловлює підтримку народу України, що бореться за свою незалежність і право на вільне, демократичне і мирне життя. Академічна спільнота Університету Миколаса Ромеріса солідарна з українськими колегами і вірить, що об’єднані зусилля дарують надію і силу в боротьбі за свободу.

Саме тому Університет Миколаса Ромеріса підготував низку заходів гуманітарної, юридичної й іншої допомоги для українських студентів, а також всієї академічної спільноти. Більше інформації про поточні активності за посиланням: https://www.mruni.eu/en/news/mru-to-provide-support-to-ukrainian-students-academics/

Підтримка українців охоплює такі напрями:

Проживання представників академічної спільноти і їхніх сімей у гуртожитках УМР у Вільнюсі й Каунасі (наразі підготовлено 100 кімнат для 290 осіб).

Викладачі й їхні сім’ї зможуть працювати з Литви дистанційно, їх забезпечать доступом до комп’ютерів.

Студенти українських університетів зможуть продовжити дистанційне навчання в безпечному УМР, якщо їхні університети організують навчальний процес онлайн.

УМР пропонує безкоштовне навчання і тимчасову фінансову допомогу українським громадянам, які втратили можливість продовжити навчання в Україні. З питань вступу в УМР, зв’яжіться за адресою study@mruni.eu чи телефоном +370 5 271 4674.

Громадяни України, що втратили можливість продовжити навчання в українському університеті, можуть звернутися до Навчального центру (Center for Academic Affairs) УМР за адресою arc@mruni.eu і з’ясувати, чи можна продовжити навчання в Литві з трансфером кредитів, здобутих в українському університеті.

У випадку фінансових труднощів поточних українських студентів в УМР оплату за навчання / проживання можна відтермінувати на три місяці.

Можливо організувати перевезення з польсько-литовського кордону до кампусу УМР.

Психологи університету готові надавати допомогу всім членам академічної спільноти.

З будь-яких питань стосовно проживання і проїзду звертайтеся за телефоном або у WhatsApp +370 659 732 82 (працює у будні і вихідні).

ТНПУ щиро вдячний Університету Миколаса Ромеріса за солідарність і допомогу українцям! Разом ми сильніші! Вперед до перемоги!

Проєктний менеджер відділу наукової роботи
Юлія Костюк