Жіноче крило  історичного факультету ТНПУ: разом до перемоги!
Жіноче крило

історичного факультету ТНПУ:

разом до перемоги!

Про роботу майстринь на факультеті просимо  розповісти доцента Володимира Мироновича Кіцака.

Маскувальні сітки на історичному факультеті тут плетуть вже роками, а з початком збройної агресії тільки зміцнили ряди і розширили виробництво. Серед задіяних більшість – жінки і дівчата, наші працьовиті і старанні бджілки. У них це получається напрочуд швидко і акуратно. Працюють під супровід української музики, часом і самі співають.

Моя права рука дизайнерка Ковпак (Король) Ірина, в ТНПУ працюють її родичі. Ірина має не лише художній, а й педагогічний талант: вчасно підійде, покаже навчить, порадить, поправить.

Завдяки злагодженій роботі вже здійснюємо постачання по 30-40 сіток. Важливо знаходити основи під маскувальні сітки. Нещодавно з Харкова вивезли бус сітки-основи. А тут робота іде бадьоро, злагоджено. До нас приходять викладачі і випускники - Оля Турукало. Оля Капуш, краяни і гості - з Києва, з Харкова, часом і з дітьми. Не всі україномовні, але залюбки працюють під гарну українську музику, іноді самі співають. Тривог не боїмося, в нас безпечно, а добрі жарти піднімають настрій.

Сітки
Плететься сітка - міцна й надійна

Єднає важлива справа

Оксана Василівна Ятищук разом з Іриною Віталіївною Ракович готують матеріал для закріплення медичних повязок. Нам доставляють ящиками тканину, з якої буде виготовлений перев'язочний матеріал.

А хтось пече смаколики для захисників і внутрішньо переміщених осіб, хтось веде просвітницьку роботу в інтернеті.

Разом підтримуємо ЗСУ, наближаємо перемогу. Зараз про нашу роботу знають і в США, шукають можливість допомогти.

Пресслужба ТНПУ