Кампус – головна кухня ТНПУ (ФОТО)

Кампус – головна кухня ТНПУ

З перших днів війни з російськими збройними загарбниками скромне кафе на другому поверсі ТНПУ стало головною кухнею в прямому і переносному розумінні. Підприємець А.Мегенько сам запропонував потужності закладу використовувати для нагальних потреб, викликаних війною. Долучилися і викладачі, і студенти.

Як розповіла заступник декана факультету педагогіки і психології Оксана Тарасівна Писарчук, яка безпосередньо задіяна на Кампусі, студентське кафе стало потужною ланкою у роботі великого конвейєра, що успішно і безперебійно працює в екстремальних умовах війни.

Тут замовляють, приймають, акумулюють, сортують, зберігають, обробляють продукти. Тут готують гаряче харчування і сухі сніданки для 1200 і більше осіб. Тут замовляють, приймають і заповнюють тару, миють посуд і кухонне приладдя.  Пліч-о-пліч працюють волонтери Наталія Пежинська, Марія Постолюк, Наталія Фаріон (ректорат), Ольга Логвись (психолог), долучаються студенти, представники канцелярії, наукового відділу. Працюють натхненно і піднесено на всіх ділянках, співають, підтримують один одну. І дякують краянам –добродійникам, які діляться необхідними продуктами.

Смачно і поживно!
Корисно, апетитно і поживно!

Меню повноцінне і різноманітне: наваристі перші страви, салати, різноманітні гарніри, смачні закуски, десерти. Інакше ніяк: дуже багато залежить від того, яку їжу і з яким настроєм споживає людина. Тож відповідальність величезна.

Картопляне пюре користується попитом у наших захисників

Силами волонтерів щодня забезпечується харчування учасників проєкту Академія лідерства, а це 80 учнів з Маріуполя та Києва, які стали мешканцями студмістечка. Факультети почергово доставляють приготовлену їжу на блок-пости, для бійців територіальної оборони Тернополя. Звідси передають «перекуси» на інші локації ТНПУ, де працюють волонтери.

Скарг не надходило, а дякують щоразу!

Щодня Кампус відкривається о 8.00, а закривається лише тоді, коли виконана уся робота. Таким чином несподівано університет став найбільшим закладом громадського харчування в місті.

Дякуємо за співпрацю!

Ми не питаємося, чи важко приходиться на кухні ТНПУ.  Це й так зрозуміло. Коли ми готували статтю, Оксана Писарчук лише раз вжила це слово: «Важко переконати фотографуватися, ніхто не хоче дивитися в камеру».

Вони дивляться в майбутнє і наближають перемогу.

А потім, можливо, в ТНПУ з'являться нові спеціальності? Досвід вже є.

Пресслужба ТНПУ