Професорка ТНПУ провела заняття для практичних психологів і соціальних педагогів Тернопілля
Професорка ТНПУ провела заняття

для практичних психологів

і соціальних педагогів Тернопілля

Сьогодні мала честь виступати перед практичними психологами і соціальними педагогами шкіл Тернопільської області з лекцією-семінаром про психологічні особливості роботи з дітьми, які пережили екстремальну ситуацію.
За великим рахунком, усі українські діти зараз переживають екстремальну ситуацію. Для когось вона виявляється стресом, для когось - психотравмою. І щоб ця травма не переросла в хронічний посттравматичний стресовий розлад - мусимо (!) дуже пильнувати психічне здоров'я наших дітей.

Пам'ятайте про це, дорогі батьки - не тільки ви зараз в стресі! Діти, навіть, якщо зовні це не виявляють (що теж небезпечно) - переживають, хвилюються, бояться ще більше. Любов, увага, тепло і щирі розмови - найефективніші ваші методи.

Проф. Марина Орап