Студенти факультету фізвиховання вивчали історію краю в музеї


Студенти факультету фізвиховання вивчали історію краю в музеї16 вересня 2016 р. студенти першого курсу факультету фізичного виховання на чолі з викладачем кафедри історії України Киданюком Андрієм Володимировичем відвідали Тернопільський обласний краєзнавчий музей. Найбільше вражень та захоплення у студентів викликали експозиції, що були представлені стародруками, старовинною зброєю, збірками національного одягу, рідкісними фотографіями та документами, предметами міського та сільського побуту, антикварними речами. Ось що з цього приводу думають самі студенти:

 

Наталія Смик : 

О, це справді було захоплююче! Мені найбільше сподобалася експозиція присвячена Революції Гідності. Оскільки я сама, ще будучи ученицею школи на місцевому рівні брала в ній активну участь, тому з певністю можу сказати, що атмосфера тих зимових днів передана влучно

Василь Чубарик: Мене, так як і більшість хлопців, найбільше зацікавила козацька зброя. Експозиції музею дають можливість з легкістю поринути в різні епохи, та краще зрозуміти особливості розвитку української культури.Андрій Киданюк, викладач кафедри історії України:


Дуже приємно, що студенти факультету фізичного виховання хочуть знати своє минуле, історію та традиції українського народу, розуміти, що нам, українцям, є чим пишатися, а майбутнє нашої України залежить від кожного з нас!
До списку

Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси