На ФПП ТНПУ відбулися відкрита лекція та онлайн-івент «День вишиванки» від колег з ХНПУ ім.Г.С.Сковороди (ФОТО)

На ФПП ТНПУ відбулися відкрита лекція
 та онлайн-івент «День вишиванки»
від колег з ХНПУ ім.Г.С.Сковороди

19.05.2022 року на факультеті педагогіки і психології для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти ОП «Початкова освіта»  Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка відбулася відкрита гостьова лекція доктора педагогічних наук, професора, професора кафедри початкової і професійної освіти,  декана факультету початкового навчання Харківського національного педагогічного  університету імені Г.С.Сковороди  Довженко Т. О.

Відкрита гостьова лекція проф. Т. О. Довженко

Тетяна Олексіївна цікаво доповіла на тему «Виховання на цінностях – як один з ключових компонентів Нової української школи: від теорії до практики». На зустрічі також були присутні викладачі кафедри педагогіки і методики початкової та дошкільної освіти ТНПУ.

Одразу після лекції відбувся онлайн-івент «День вишиванки» в межах роботи шкільної університетської кафедри на базі Комунального закладу «Пісочинська початкова школа «НАДІЯ» Пісочинської селищної ради» Харківської області.

Вступне слово доц. Л.С.Філатової перед івентом

Такий ціннісний захід у співпраці з учнями провели здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти першого року навчання факультету початкового навчання Овчарова Діана та Сінчук Юлія  під керівництвом  кандидата педагогічних наук, доцента, доцента  кафедри початкової і професійної освіти ХНПУ імені Г.С.Сковороди Філатової Лади Семенівни.

Івент ''День вишиванки''

Здобувачі освіти ХНПУ використовують цікаві форми онлайн-роботи

Овчарова Д. та Сінчук Ю. проводять онлайн-івент з учнями

Здобувачі освіти та викладачі ФПП ТНПУ ім.В.Гнатюка щиро вдячні за запрошення та змістовну зустріч. Далі – ще більше якісної та продуктивної співпраці.

Андріана Шишак