Академічна родина ТНПУ вітає всіх з Днем Європи
Академічна родина ТНПУ
вітає всіх з Днем Європи

Традиційно у третю суботу травня в Україні відзначається День Європи як символ спільних цінностей, спільної історії всіх націй Європейського континенту.

Сьогодні наша країна – серце Європи, яке б'ється. Воно б'ється, адже вся Україна бореться за свободу, за демократію, за життя!

Це свято у черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України – вона починається у серці кожного українця.

Напередодні цього свята відділ у справах молоді ТНПУ провели мінівікторину, присвячену Дню Європи, до якої приєднались понад 300 студентів університету. Учасники були надзвичайно активними. Отож, переможці мінівікторини:
- Анастасія Григорчук;
- Ілона Артимович;
- Назар Юлія-Марія.

Вітаємо переможців. Ми зв'яжемося з вами для отримання брендованих подарунків ТНПУ.

Ви найкращі! А ми з вами!

З Днем Європи!

Пресслужба ТНПУ