III Всеукраїнська студентська наукова конференція,  організована кафедрою англійської філології та методики навчання англійської мови ТНПУ (ФОТО)

III Всеукраїнська студентська
наукова конференція,
 організована кафедрою англійської філології
та методики навчання англійської мови ТНПУ

Ми обєднали українське студентство у ІІІ Всеукраїнській науковій конференції 20.05.2022. До наукового зібрання долучилось більше 120 учасників, окрім студентів та викладачів ТНПУ, представники Ужгородського національного, Сумського педагогічного та Волинського національного університетів

Щиро дякуємо учасникам пленарного засіданняректору Богдану Буяку, декану Миколі Кебалузавідувачці кафедрою Ірині Задорожнійкоординаторці конференції Ользі Ладиціпредставникам ЗВО-співорганізаторівзавідувачам кафедр - Сніжані Голик (УжНУ), Еліні Коляді (ВНУ), Вікторії Козловій (СумДПУ) за вітальні слова, настанови та мотивацію.

Вітальне слово ректора

До вашої уваги Програма конференції

Пленарне засідання було наповнене різноплановими актуальними доповідями, зокрема Марти Томахів (Киів) про академічну доброчесність, Юлії Бутковськоі (Леріда, Іспанія) - про поему Бойрона «Мазепа», Ольги Ладики та Оксани Яреми (Тернопіль) - про медіаграмотність, Лілії Малгамовоі (Суми) - про аналіз семантичні полів, Вікторії Кіт (Ужгород) - про навчання усного мовлення, Наталії Шикіної (Луцьк) - про психологічний реалізм.

Дискусії у секціях

Робота у секціях.
Робота у секціях

Вражає, що під час війни студенти якісно підготували свої дослідження та доповіді.

Надихає, що виступи та тематика були прикладними та резонували із теперішніми темами та проблемами.

Вселяє надію, що ми сильні духом та дією, не зважаючи ні на що.

Відчули наскільки важливо зараз прямий людський контакт та отримали величезне задоволення від наукової конференції та виру ідей.

Учасники конференції.
Учасники конференції

Окрема подяка студентам другого курсу та магістрантам за участь у співорганізаціі, відповідальність та перші наукові кроки.

Оксана Ярема