Участь ТНПУ географічного факультету у Всеукраїнському семінарі «Територіальна ідентичність та символіка простору в контексті російської агресії в Україні» (ФОТО)

Участь викладачів
географічного факультету ТНПУ
у Всеукраїнському семінарі
«Територіальна ідентичність
та символіка простору
 в контексті російської агресії в Україні»

19 травня 2022 року викладачі географічного факультету ТНПУ взяли участь в у Всеукраїнському семінарі «Територіальна ідентичність та символіка простору в контексті російської агресії в Україні», організованому Асоціацією географів-суспільників України (Голова – проф. Костянтин Мезенцев). Подібні онлайнові (на даному етапі) зустрічі є системними та дозволяють фахового розглядати та обговорювати актуальні напрацювання вітчизняних науковців в царині суспільної географії.

Вітальне слово Голови асоціації географів-суспільників України К. Мезенцева

В семінарі було представлено проблеми щодо територіальної ідентичності, деколонізації та символічного простіру в Україні (Олексій Гнатюк, Київський національний університет імені Тараса Шевченка), символіку міського простору у координатах миру та війни (Григорій Підгрушний, Інститут географії НАН України), міста України як місця сили і спротиву в час стрімкої зміни геополітичних наративів (Роман Сливка і Юліан Брайчевський, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, Київський національний університет імені Тараса Шевченка). Означені теми відзначились актуальністю та своєчасністю й можуть бути поштовхом до подальших досліджень в межах означених предметних дискурсів.

Робочі моменти семінару.
 Робочі моменти семінару

Вдячні Асоціації географів-суспільників України за можливість взяти участь в фаховому обговоренні та напередодні Дня науки в Україні в чергове підкреслити потрібність наукового осмислення подій, які переживає наша держава.

Доцент кафедри географії України і туризму
І.В.Поплавська