Cтуденти ТНПУ – учасники міжнародного наукового проєкту DeDiMaMo (ФОТО)

Cтуденти ТНПУ – учасники

міжнародного наукового проєкту

DeDiMaMo

У рамках роботи над проєктом DeDiMaMo «Розвиток математичних компетентностей студентів за допомогою цифрового математичного моделювання», Eurasia, CPEA-ST-2019/10067 проходять заняття з комп’ютерного моделювання у студентів 4 курсу спеціальності Середня освіта (Інформатика).

Доцент кафедри інформатики та методики її навчання Грод Інна Миколаївна імплементує та тестує розроблений міжнародною командою електронний курс. Курс пройшов успішну апробацію.

Робота бакалаврів у рамках проєкту DEDIMAMO

Аналіз сіткових графіків на занятті

Студенти фізико-математичного факультету Тернопільського національного педагогічного університету створили чимало математичних моделей різних прикладних задач з використанням сучасних цифрових технологій. Вони відзначили значну прикладну спрямованість курсу та цікаві кейси для моделювання.

Координатор проєкту DEDIMAMO Надія Балик,

доцент кафедри інформатики та методики її навчання Інна Грод