Гостьова лекція  керівника відділу наукової роботи Н. В. Кормило  для студентів ВСП «ФКЕПІТ ЗУНУ»

Гостьова лекція
керівника відділу наукової роботи
Н. В. Кормило
для студентів ВСП «ФКЕПІТ ЗУНУ»

Сьогодні інтелектуальна діяльність набуває все більшого значення в різних видах діяльності суспільства та є важливою складовою економічного та культурного розвитку країни.

Відтак, 13 травня 2022 р.  на запрошення викладача ВСП «ФКЕПІТ ЗУНУ» к.і.н. Оксани Йосипівни Парнети для студентів ІІІ курсу спеціальності «Право» в рамках вивчення дисципліни «Цивільне та сімейне право» виступила керівник відділу наукової роботи Наталія Вікторівна Кормило із лекцією «Право інтелектуальної власності».

В межах тематики лекції Н.В.Кормило ознайомила студентів із структурою та класифікацією суб’єктів інтелектуальної власності, порядку оформлення авторських, суміжних прав, правовою базою та особливостями роботи державної системи правової охорони інтелектуальної власності в умовах воєнного стану.

Студенти мали змогу ознайомитись із успішною практикою реєстрації охоронних документів центром підтримки технологій та інновацій ТНПУ.

Цікава та актуальна тематика викликала інтерес у студентів та спонукала до дискусії по завершенню лекції

Відділ наукової роботи