Пріоритети філологічної освіти обговорили молоді науковці факультету філології і журналістики ТНПУ на всеукраїнській конференції (ФОТО)

Пріоритети філологічної освіти
обговорили молоді науковці
факультету філології і журналістики ТНПУ
на всеукраїнській конференції

Здобувачі різних рівнів факультету філології і журналістики ТНПУ презентували напрацювання на Всеукраїнській студентській науково-практичній інтернет-конференції «Пріоритети філологічної освіти», яку організували колеги з Рівненського державного гуманітарного університету.

Цікаві доповіді студентів, під керівництвом викладачів кафедри української мови та методики її навчання ТНПУ, стосувалися таких напрямків: тенденції розвитку лексики та фразеології; граматичний лад української мови: стан та перспективи розвитку; проблемні питання стилістики та комунікативної лінгвістики; жанрова і стильова поліфонія української літератури, проблеми методики викладання літератури у закладах освіти; проблематика та особливості мовної організації текстів світової літератури; проблеми модернізації мовної освіти у закладах різних рівнів: наступність і перспективність. Одне із секційних засідань модерувала проф. Елеонора Палихата, організувавши цікаву наукову дискусію з актуальних проблем лінгводидактики.

Наукова співпраця філологів із Рівненьким державним гуманітарним університетом у дії
Наукова співпраця філологів із Рівненським державним гуманітарним університетом у дії

Освітній процес в умовах війни (реалії сьогодення)

Сучасний воєнний дискурс - актуальний об'єкт філологічних розвідок молодих науковців

Підсумовуючи результати конференції, організатори та керівники секцій відзначили новизну доповідей, вдалу апробацію студентських наукових досліджень, обговорили перспективи розвитку мовно-літературної освітньої галузі.

Колектив кафедри української мови та методики її навчання і здобувачі ФІЖ ТНПУ висловлюють вдячність за багаторічну академічну співпрацю завідувачу кафедри стилістики та культури української мови Рівненського державного гуманітарного університету п.Наталії Шульжук, доценту цієї ж кафедри п.Лесі Златів і всьому колективу філологічного факультету Рівненського державного гуманітарного університету.

Мар’яна Ягнич, здобувачка другого (магістерського) рівня факультету філології і журналістики,
Яна Наумович, здобувачка першого (бакалаврського) рівня факультету філології і журналістики,

колектив кафедри української мови та методики її навчання ТНПУ