Викладачі ТНПУ взяли участь в обговоренні "Музейна культурна спадщина України в умовах військового урбіциду»
Викладачі ТНПУ взяли участь в обговоренні

"Музейна культурна спадщина України

в умовах військового урбіциду»

20 травня 2022 р. онлайн викладачі ТНПУ взяли участь у «круглому столі» на тему: «Музейна культурна спадщина України в умовах військового урбіциду», який був організований кафедрою країнознавства і туризму Київського національного університету імені Тараса Шевченка та кафедрою соціальної географії та рекреаційного природокористування Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Обговорення за круглим столом

Обговорення актуальних проблем культурної спадщини

Учасники зустрічі обговорювали питання сучасного стану музеїв і проблеми збереження приміщень і експонатів на прикладі Національного заповідника «Софія Київська», «Замки Тернопілля», Чернівецького обласного музею народної архітектури та побуту; дізналися про знищені вже ворогом музеї; ознайомилися із можливостями цифровізації музейних колекцій у рамках проєкту «Віртуальні музеї» Війна впритул»».

Учасники
Учасники засідання

Велика вдячність організаторам і учасникам зустрічі за цікаву тематику виступів.

Завідувач кафедри географії України і туризму,
доктор географічних наук
Тетяна Божук