На базі факультету фізичного виховання ТНПУ  відбувся майстер-клас для вчителів фізичної культури пілотних закладів загальної середньої освіти
На базі факультету фізичного виховання ТНПУ
 відбувся майстер-клас для вчителів
фізичної культури пілотних закладів
загальної середньої освіти

Темою зустрічі було: "Впровадження сучасних видів спорту в освітній процес НУШ як засобу формування рухових навичок і розвитку фізичних якостей здобувачів освіти".

Пед керівництвом доцента кафедри теорії і методики олімпійського та професійного спорту Єднака Валерія Дмитровича вчителі знайомились з такими видами рухової активності як: корфбол, скандинавська ходьба, петанк та дитяча легка атлетика (декілька її дисциплін).

Факультет фізичного виховання ТНПУ