Магістрантки ТНПУ провели
інформаційно-аналітичну зустріч
з елементами тренінгу
 «Психологія воєнного часу:
що робити з війною всередині нас»

24 травня 2022 року відбулася анонсована інформаційно-аналітична зустріч з елементами тренінгу «Психологія воєнного часу: що робити з війною всередині нас».

Захів має соціальну спрямованість та був покликаний ознайомити учасників із кризовими емоційними явищами та шляхами їх подолання, що можуть торкнутися кожного із нас у зв’язку із воєнними діями в Україні.

Зустріч було організовано та проведено магістрантками історичного факультету спеціальності 033 «Філософія» освітньої програми «Аналітика суспільних процесів» Кучмою Крістіною, Киданюк Вікторією та Гуменюк Діаною в межах діяльності науково-дослідного Центру аналітики суспільно-гуманітарної сфери.

Що ми можемо відчувати під час війни?

Не тільки ви відчуваєте це

Як боротися зі стресом?

Спікери зробили акцент на тому, як боротися із негативними емоціями, викликаними сьогоднішніми подіями в країні; що робити, щоб підтримати себе та своїх близьких у цей непростий час. Зустріч була насичена важливою теорією, корисними практичними порадами та вправами, які учасники виконували разом із організаторами у «прямому ефірі».

Викладачі та студенти нашого університету стараються якомога частіше організовувати такого роду активності задля нашої перемоги. Це той невеличкий вклад у спільну боротьбу всіх українців проти агресора. Маленькими кроками до великих перемог!

Все буде Україна!

Гуменюк Діана