Навчання студентів ТНПУ за програмою Shuttle Time
Навчання студентів ТНПУ

за програмою Shuttle Time

З 13 по 25 травня у ТНПУ ім.В.Гнатюка в рамках літнього табірного збору було реалізовано навчання студентів за програмою Shuttle Time.

В цей непростий для нашої країни час, в період війни, у кожного з нас своя місія, свої завдання. Військові захищають наше небо, медики лікують, ми ж, педагоги також виконуємо свою роботу. Адже у вільній незалежній Україні потрібне освічене майбутнє покоління, яке буде все робити для її розвитку. Тому ми продовжуємо працювати, ми проводимо заняття, читаємо лекції, спілкуємось зі студентами. В цьому і полягає незламність та сила нашого народу.

Кожен з нас попри війну, попри вибухи і гуркоти залишається на своїх місцях, та робить все можливе для перемоги. Тому ми неодноразово закликаємо світову спільноту про допомогу, ми звертаємося до всіх, хто хоче нас почути і може допомогти.

Ми хочемо та будемо працювати, ми будемо навчати студентів, ми будемо виховувати все більше майбутніх вчителів, викладачів, тренерів для України.

А.В.Огнистий