Проректора з навчально-методичної роботи ТНПУ нагородили відзнакою «Заслужений працівник освіти України». Вітаємо!
Проректора з навчально-методичної

роботи ТНПУ нагородили відзнакою

«Заслужений працівник освіти України».

Вітаємо!

В Тернопільській обласній військовій адміністрації 25 травня відбулося нагородження почесними відзнаками освітян, медиків, фінансистів та комунальників.

Голова Тернопільської обласної військової адміністрації Володимир Труш вручив відзнаку «Заслужений працівник освіти України» проректору з навчально-методичної роботи,  доктору педагогічних наук, професору кафедри комп’ютерних технологій Ігорю Васильовичу Гевку.

Як зазначають на сторінці голови ТОВА Володимира Труша: «Наближаємо нашу перемогу разом. Кожен на своєму місці – медики та освітяни, фінансисти та комунальники. Забезпечуємо надійний тил і продовжуємо працювати для України. Держава бачить старання кожного і відзначає кращих».

Шановний Ігорю Васильовичу! Академічна спільнота ТНПУ щиро вітає Вас з почесною відзнакою! Ваші порядність, працелюбність, уважне ставлення до людей, прагнення робити добро заслуговують найвищої оцінки і є прикладом для наслідування новими поколіннями студентів, майбутніх вчителів, науковців і викладачів.

Бажаємо Вам, вельмишановний Ігорю Васильовичу, доброго здоров’я, невичерпного життєвого оптимізму і творчого натхнення, добробуту, наснаги і великих професійних успіхів у майбутньому на благо України!