Вітаємо  магістрів освітньо-наукових програм Інженерно-педагогічного факультету з успішним захистом магістерських робіт!
Вітаємо  магістрів освітньо-наукових програм Інженерно-педагогічного факультету з успішним захистом магістерських робіт!

На інженерно-педагогічному факультеті 26 травня відбувся захист магістерських робіт студентами ОНП Професійна освіта (Комп’ютерні технології) та Середня освіта (Трудове навчання та технології) другого (магістерського) рівня освіти. Це перший випуск магістрів-науковців в нашому ТНПУ! Хоча і період їхнього навчання був насичений різними несприятливими умовами, та це не завадило їм представити результати досліджень на найвищому рівні і показати 100% якість!
Вітаємо найкращих випускників і бажаємо їм знайти своє місце в житті Вільної України!