Участь кафедри психології ТНПУ у святкуванні Дня захисту дітей  (ФОТО)

Участь кафедри психології ТНПУ

у святкуванні Дня захисту дітей

Сьогодні День захисту дітей набув нового звучання і нечуваних раніше акцентів.... на жаль.

За час війни ми не змогли захистити більше 650 дітей.. Не буває чужих дітей, вони всі наші. Саме тому, в такі важкі часи діти повинні бути в центрі уваги батьків, освітян і громадських активістів. Без перебільшень - ми просто зобов'язані убезпечити їх від важких психологічних травм війни, які й дорослим переживати важко (а дітям і поготів). Ми повинні дати їм відчуття безпеки, спокою, радості пізнання і безтурботності.

Тому 1 червня кафедра психології факультету педагогіки і психології  гідно і радо представляла рідний Тернопільський національний педагогічний університет ім.Володимира Гнатюка на заході, організованому з нагоди Дня захисту дітей Тернопільською міською радою за координації Управління сім'ї, молодіжної політики та захисту дітей.

Дружна й злагоджена роботи викладачів кафедри психології та цікаві майстер класи не залишили дітей байдужими
Дружна й злагоджена роботи викладачів кафедри психології та цікаві майстер-класи не залишили дітей байдужими

Викладачі кафедри підготували чимало цікавих активностей та майстер класів для дітей. Професорка кафедри психології Кікінежді О.М. зібрала дітей біля мапи України, відзначаючи визначні місця рідної країни і прокладаючи маршрути майбутніх мандрівок.

Шановна Оксана Михайлівна Кікінежді організовувала уявні мандрівки визначними місцями України!

Доцентка кафедри психології Кізь О.Б навчала дітей древньому мистецтву оригамі, виготовляючи з паперу голубів. Дуже приємно було бачити радість і гордість в очах дітей, які несли зі свята власноручно зробленого голуба миру.

Задоволена Ольга Богданівна Кізь з гордими і щасливими учасниками майстер-класу!
Задоволена Ольга Богданівна Кізь з гордими і щасливими учасниками майстер-класу

Доцентка кафедри психології Широкорадюк Л.А. залучала дітей до оформлення плакату «Все буде Україна».

Студенти разом з дітьми створили веселий плакат

Завідувачка кафедри, професорка Орап М.О. за  підтримки студентів спеціальності «Психологія бізнесу і управління» виготовляла з дітьми  патріотичних ангеликів з тканини, які уже скоро стануть оберегами для наших мужніх воїнів.

Мер міста С.В.Надал високо оцінив участь кафедри психології у міському святі з нагоди Дня захисту дітей

Діти, котрі приїхали до нас із зони бойових дій, діти, котрі не мають батьків, діти, котрі чекають татів або мам з війни.... різні діти... Але всі наші, всі рідні. І так приємно було бачити вогник радості у їхніх дорослих дитячих очах. І знати, що ми тут, в тилу, працюємо на наше майбутнє.

Дякуємо за свято!

Все буде Україна!