19 липня 2022 року на фізико-математичний факультет завітали майбутні абітурієнти!
19 липня 2022 року
на фізико-математичний факультет
завітали майбутні абітурієнти!

Пізнавальною для учнів була інформація про спеціальності та освітні програми факультету, за якими здійснюється підготовка здобувачів освіти, лабораторії факультету, професійні практики, перспективи працевлаштування, інноваційну роботу у сферах електронного навчання, хмарних технологій, сучасної SТЕМ-освіти, можливості академічної мобільності, програми подвійних дипломів, тощо.

Учні дізналися багато цікавого про історію та застосування 3D-моделювання, 3D-друку, оглянули моделі замків Тернопілля, ознайомилися з 3D-принтером, 3D-сканером.

Учасники зустрічі мали можливість поринути у світ фізико-математичної освіти, комп’ютерних наук, інновацій у галузі цифрових технологій.

Приємні та корисні подарунки отримали учасники зустрічі від видавництва «Підручники та посібники».

Учасники зустрічі вкотре переконалися, що навчання на фізико-математичному факультеті — це не тільки якісна освіта, але й підготовка конкурентоспроможного фахівця у найбільш затребуваних галузях.

Сподіваємось, що такі зустрічі на факультеті стануть традиційними!

#TNPU #TNPU_fan #ТНПУ #профорієнтація #фізико_математичний_факультет_ТНПУ #fizmat_tnpu️

Заступник декана фізико-математичного факультету,
Ольга Федчишин