ЗМІ про нас. Вступна кампанія у ТНПУ (ВІДЕО, ФОТО)

ЗМІ про нас

Вступна кампанія у ТНПУ

У тернопільських закладах вищої освіти з 29 липня розпочався прийом заяв від випускників шкіл та коледжів.

Мирослав Гесик закінчив бакалаврат зі спеціальності "Фізична культура". Ступінь магістра планує отримати у Тернопільському національному педагогічному університеті ім. В. Гнатюка на фізико-математичному факультеті.

"Зараз головне – це зареєструвати в електронному кабінеті. Відповідно мені, як бакалавру, після отримання диплому, бо там за номером диплому реєстрація відбувається. І після 16 серпня потрібно здати заяву в електронному кабінеті з відповідним мотиваційним листом. І подальша інформація вже буде там".

Вступна кампанія у вишах Тернополя: що відомо
Мирослав Гесик. Суспільне Тернопіль

Заяв від випускників шкіл та коледжів у приймальну комісію педуніверситету надійшло понад 1 000. Про це суспільному повідомив відповідальний секретар приймальної комісії Юрій Древніцький. 8 серпня – останній день подачі заявок для осіб пільгових категорій, які мають право вступу за індивідуальною усною співбесідою.

"Це є пільгові категорії, до яких належать діти-сироти, учасники бойових дій, місцем реєстрації яких є зона бойових дій або особливо небезпечні території".

Вступна кампанія у вишах Тернополя: що відомо
Юрій Древніцький. Суспільне Тернопіль

Цьогоріч вступники мають можливість подати документи на вступ, особисто прийшовши до приймальної комісії вишу, надіслати їх поштою або ж на електронну адресу. Юрій Древніцький каже, що до їхнього вишу уже надійшли онлайн-документи від вступників з Херсонської, Запорізької, Донецької та Луганської областей, а також із Криму.

Ірина Моргун,
Суспільне