ЗМІ про нас. Науковці ТНПУ провели навчання держслужбовців

ЗМІ про нас

Науковці ТНПУ провели навчання держслужбовців

Навчання державних службовців категорії «Б» та «В» та посадових осіб місцевого самоврядування IV-VII категорій посад за загальною короткостроковою програмою «Цифрова грамотність публічних службовців. SMART-технології». 04 серпня 2022 р. відбулося онлайн – навчання державних службовців категорії «Б» та «В» та посадових осіб місцевого самоврядування IV-VII категорій посад за загальною короткостроковою програмою «Цифрова грамотність публічних службовців. SMART-технології».

Перед слухачами виступили Горбатюк Роман Михайлович
 – доктор педагогічних наук, професор кафедри машинознавства і транспорту Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка, Цідило  Іван  Миколайович –  доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри комп’ютерних технологій Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка, Ящик Олександр Богданович - кандидат педагогічних наук, доцент кафедри комп’ютерних технологій Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка.

Метою семінару є підвищення кваліфікації публічних службовців у сфері розвитку цифрових навичок та цифрових компетентностей, відповідно до сучасних вимог.

Фото дивіться тут