Представники ТНПУ ім. В.Гнатюка гідно виступили на чемпіонаті Європи з жиму лежачи (ФОТО)

Представники ТНПУ ім. В.Гнатюка

гідно виступили на чемпіонаті Європи

з жиму лежачи

У місті Будапешт (Угорщина) з 2 до 8 серпня тривав чемпіонат Європи з класичного жиму лежачи і жиму лежачи серед усіх вікових груп. На помостах просторого залу
Novotel Budapest City Centre змагались 675 учасників і учасниць з 27 країн старого світу.

В складі збірної команди України відзначились і представники Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Так, серед юніорок до 23 років у ваговій категорії до 57 кг з результатом 95 кг перше місце здобула студентка факультету фізичного виховання, майстер спорту міжнародного класу Марія Полянська. До слова Марія є чинна чемпіонка світу серед дівчат, а з цього року гідно дебютувала серед юніорок, представивши Україну на «спортивному фронті» (батько Марії зараз боронить Україну у складі ЗСУ). Перемога нашої студентки допомогла збірній команді України серед юніорок посісти перше командне місце.

Марія Полянська - чемпіонка Європи з жиму лежачи

За крок від перемоги зупинився інший студент факультету фізичного виховання Ігор Грошко. У ваговій категорії до 93 кг з результатом 187,5 кг він посів 4-те місце, а збірна України серед юніорів у командному заліку була третьою.

Спроба у виконанні Ігоря Грошка

Серед майстрів вагової категорії до 105 кг дебютувавши з результатом 215 кг четверте місце посів доцент кафедри теорії і методики олімпійського та професійного спорту Віктор Шандригось. Причому, після першої спроби він йшов на третьому місці і технічна помилка завадила йому зафіксувати 237,5 кг, поступившись сильним суперникам з Польщі, Німеччини і Австрії – чинним чемпіонам і призерам світу.

Спроба у виконанні Віктора Шандригося

Гідно виступили і випускники нашого університету. Так, серед жінок у ваговій категорії до 52 кг з результатом 100 кг третє місце завоювала випускниця факультету іноземних мов, майстер спорту міжнародного класу Мар’яна Коляденко.

Мар'яна Коляденко - бронзова призерка.
Мар'яна Коляденко - бронзова призерка

У ваговій категорії до 57 кг з результатом 85 кг 6-те місце посіла випускниця магістратури факультету фізичного виховання, майстер спорту Анастасія Лиса, а майбутня абітурієнтка майстер спорту Альона Канюка з таким же результатом посіла сьоме місце. В підсумку збірна України серед жінок у командному заліку отримала перше місце.

Серед чоловіків у ваговій категорії до 120 кг з результатом 297,5 кг четверте місце посів випускник магістратури факультету фізичного виховання, майстер спорту Тарас Бубен і вперше виконав норматив майстра спорту України міжнародного класу. Причому, після першої спроби Тарас йшов на другому місці і прикра помилка залишила його за межею призерів, пропустивши вперед сильних спортсменів – чинних чемпіонів і призерів світу. Збірна команда України серед чоловіків завоювала перше місце.

Готували спортсменів до змагань тренери – випускники магістратури факультету фізичного виховання Ігор Лисий, Андрій Злочовський і Анастасія Лиса.

Тернопільська команда з групою підтримки

Спортсмени збірної України гідно представили свою державу і вкотре довели, що ми є однією з найсильніших країн Європи і світу, проте основна перемога все ж попереду - це перемога України над загарбником.

Слава Україні! Слава ЗСУ!

В.Шандригось