Географічний факультет ТНПУ  на конференції «Суспільство і природа: від минулого до майбуття»
Географічний факультет ТНПУ

на конференції

«Суспільство і природа:

від минулого до майбуття»

Викладачі кафедри географії та методики її навчання ТНПУ імені Володимира Гнатюка прийняли активну участь у роботі конференції «Суспільство і природа: від минулого до майбуття» (до 100-річчя від дня народження Миколи Чайковського), яка була організована Тернопільським обласним краєзнавчим музеєм.

Важливі й актуальні теми піднімали учасники конференції з історії формування мережі заповідних територій та об’єктів Тернопільської області, перспективи їхнього розвитку, про особливу роль М.П.Чайковського як зачинателя природоохоронної справи й наукову значущість бібліографічних матеріалів, особистих речей дослідника у фондовій збірці музею.

З пошаною і любов’ю ділились спогадами про батька й дідуся представники родини Чайковських.
Викладачі кафедри підготували доповіді:
- «Геологічний музей ТНПУ – унікальна локація освіти та виховання молоді» (проф. Леся Заставецька, доц. Тарас Заставецкий)
- «Зачинателі інженерно-геологічних вишукувань на Тернопільщині» (проф. Мирослав Сивий)
- «Туристично-краєзнавча робота в школі як засіб формування географічних компетентностей учнів» (доц. Ольга Варакута та доц. Богдан Гавришок)
- «Історія розвитку мисливства та рибальства на Тернопільщині» (викл. Сергій Гулик)
- «Особливості розподілу вітрового режиму, хмарності та атмосферних опадів в смт.Козова Тернопільського району за період 2005-2018 років» (доц. Наталія Таранова).

Висловлюємо щиру вдячність дирекції Тернопільського обласного краєзнавчий музей, а також організаційному комітету конференції за запрошення та гостинну зустріч:
- Наталія Чеканова – заступник директора з наукової роботи Тернопільського обласного краєзнавчого музею;
- Антоніна Баран– завідувач відділу природи Тернопільського обласного краєзнавчого музею, модератор конференції
- Оксана Кульчицька – завідувач художньо-рекламного відділу Тернопільського обласного краєзнавчого музею.

Надіємось на подальшу плідну співпрацю!

Л.Б.Заставецька