Професор кафедри педагогіки та менеджменту освіти ТНПУ провела вебінар для керівників закладів освіти м.Дніпро (ФОТО)

Професор кафедри педагогіки
та менеджменту освіти ТНПУ
провела вебінар для керівників
  закладів освіти м.Дніпро

7 вересня 2022 року Боднар О.С., доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки та менеджменту освіти провела в онлайн-режимі вебінар для керівників закладів освіти м. Дніпро (75 учасників) на тему "Моделювання управлінських рішень у закладі освіти як припис до дії в умовах динамічно змінного освітнього середовища".

Представлення учасників вебінару

Під час семінару

Виступи учасників під час дискусії  про рішення як інструменти впливу.
Виступи учасників під час дискусії  про рішення як інструменти впливу

Боднар О. коментує рішення, які відображені у мультфільмі

Велика подяка за запрошення Нікіфоровій Тетяні Іванівні, керівнику Комунальної установи «Центр професійного розвитку «Освітня траєкторія» Дніпропетровської міської ради підпорядкована Департаменту гуманітарної політики, та Бондаренко Людмилі Анатоліївні, заступнику керівника.

Атмосфера зустрічі була тепла і творча. Проблеми, які піднімались на вебінарі, торкались процесу технології прийняття рішень та методам їх реалізації. Зустріч тривала одну годину і сорок хвилин, і могла б бути продовжена, але дискусію довелось перервати через тривогу у Дніпрі. Керівникам терміново треба було спускатись в укриття. Така наша реальність сьогодні. Але домовились про подальшу співпрацю.

Зичу всім керівникам Дніпра мирного неба та ПЕРЕМОГИ! Слава Україні!

О.Боднар