Викладачі ТНПУ  спілкувалися на тему булінгу   з гімназистами (ФОТО)
Викладачі ТНПУ спілкувалися

на тему булінгу з гімназистами

Бесіду про булінг (цькування та навмисне насильство) провели 23 вересня 2022 р. у Тернопільській класичній гімназії викладачі кафедри психології розвитку та консультування Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Оксана Миколаївна Воронкевич та Ольга Леонідівна Слободянюк. Приурочили її до тижня протидії булінгу у школі.

Доступно про складний феномен «булінг» пояснили психологи одинадцятикласникам.

Під час зустрічі використовували презентацію, метафори, приклади психологічних експериментів. Ознайомили з соціально-психологічними особливостями цькування, відмінністю від конфлікту, чинниками виникнення, структурою, процесом, видами, наслідками булінгу. А також запропонували телефони довіри фахівців, які працюють з цією проблематикою.

Пояснення кола булінгу

Пояснення  етапів розвитку булінгу (цькування)
Пояснення  етапів розвитку булінгу (цькування)

Найбільше учасникам сподобалася вправа  «Розтисни кулак», яка сприяла усвідомленню, що можна справитися з проблемною ситуацією не застосовуючи насильницьких методів, а за домовленістю.

В процесі бесіди

Простими словами про складний феномен

В товаристві практичного психолога

Дякуємо за запрошення директору Класичної гімназії Оксані Бойцун, практичному психологу Марії Квілінській, педагогу-організатору Ользі Березі.

Раді співпрацювати!

О.Воронкевич