ТНПУ на Днях України в Нижній Саксонії (Ганновер, Німеччина) (ФОТО)

ТНПУ на Днях України в Нижній Саксонії

(Ганновер, Німеччина)

30 вересня – 1 жовтня 2022 р. у Ганноверському університеті імені Ляйбніца тривали Дні України в Нижній Саксонії, на якому ТНПУ представляла провідний фахівець відділу наукової роботи, асистент кафедри загального мовознавства і слов’янських мов Юлія Костюк.

Україна переможе
Україна переможе!

«Дні України Нижній Саксонії. Розвиток німецько-української академічної співпраці: об'єднана наука — об'єднана Європа» — це нетворкінг-конференція, організована Міжнародним офісом Ганноверського університету імені Ляйбніца у співпраці з Ганноверським медичним університетом та Німецько-українським академічним товариством (DUAG). Головна мета події — розширення та подальший розвиток німецько-української академічної та дослідницької співпраці завдяки нетворкінгу, обміну інформацією і знаннями, міжкультурній комунікації.

Представник фонду Volkswagen Stiftung Matthias Nöllenburg розповідає про можливості фінансування німецько-українських проєктів

У рамках заходу було представлено поточні партнерські проєкти у сфері вищої освіти між українськими та німецькими університетами та установами, презентовано інформацію про можливості фінансування нових двосторонніх або багатосторонніх проектів. Серед спікерів – міністр освіти і культури Нижньої Саксонії Christian Bareither, представник фонду Volkswagen Stiftung Matthias Nöllenburg, президентка Німецько-українського академічного товариства проф. Ольга Гаращук, очільниця Національного Еразмус-офісу в Україні Світлана Шитікова.

Представники українських ЗВО, зокрема і ТНПУ, мали змогу представити свої університети під час постер-сесії, а також налагодити нові контакти з представниками академічних установ і громадських організацій Нижньої Саксонії.

Презентація постеру ТНПУ

Представники українських університетів після постер-сесії

Учасники Днів України в Нижній Саксонії.j
Учасники Днів України в Нижній Саксонії