Участь ТНПУ в міжнародному проєкті MoI Ukraine 2022–2023 за фінансової підтримки DAAD (Ганновер, Німеччина) (ФОТО)

Участь ТНПУ в міжнародному проєкті
MoI Ukraine 2022–2023
за фінансової підтримки DAAD
(Ганновер, Німеччина)

З 25 вересня до 2 жовтня 2022 р. провідний фахівець відділу наукової роботи, асистент кафедри загального мовознавства і слов’янських мов Юлія Костюк відвідала перший очний тренінг програми Management of Internationalization and German-Ukrainian Academic Cooperation 2022–2023 (МоI Ukraine), яку реалізує міжнародний офіс Ганноверського університету імені Ляйбніца в рамках Програми DAAD «Підтримка інтернаціоналізації українських вищих навчальних закладів». Для участі в проєкті було відібрано 16 представників українських ЗВО, які від січня 2022 до червня 2023 р. поглиблюватимуть свої знання і вміння у галузі інтернаціоналізації університетів.

Ганноверський університет зустрічає українських учасників

У перший день візиту

Насичена програма тренінгу охоплювала різнопланові активності, зокрема воркшопи на тему системи вищої освіти в Німеччині, особливостей ініціації академічних партнерств і виконання міжнародних проєктів з установами Німеччини, міжкультурної комунікації, кризового менеджменту.

На тренінгу з міжкультурної комунікації

Також учасники відвідували факультет машинобудування і міжнародний офіс Університету імені Ляйбніца, зустрічалися з представницею міської ради Ганновера, яка курує Science Initiative Hannover, взяли участь у відзначенні 60 річниці заснування фонду Volkswagen Stiftung, який підтримує наукові й освітні ініціативи. У рамках візиту відбулися Дні України в Нижній Саксонії .

Під час візиту на факультет машинобудування

З керівницею проєкту, регіональною координаторкою міжнародного офісу Ганноверського університету Наталією Бутич

Найближчі місяці програма MoI Ukraine продовжуватиметься в онлайн-форматі, а на березень 2023 р. заплановано другий очний тренінг у Ганновері і Бонні. Тим часом учасники з українських ЗВО продовжують розбудовувати власний консорціум для мабутніх спільних проєктів.

Відділ наукової роботи