Інтегративна лекція за участю викладачів та студентів трьох закладів вищої освіти України
Інтегративна лекція
за участю викладачів та студентів
трьох закладів вищої освіти України

18 жовтня проведена інтегративна лекція за участю викладачів та студентів трьох потужних закладів вищої освіти України. З ініціативи Главацької Ольги Леонідівни, доцента кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, Ребухи Лілії Зіновіївни, професора, завідувача кафедри освітології і педагогіки Західноукраїнського національного університету, Рідкодубської Ганни Анатоліївни, професора кафедри соціальної роботи та соціальної педагогіки Хмельницького національного університету організовано зустріч, присвячену важливим питанням впровадження принципів академічної доброчесності в освітній процес студентів, викладання та наукову діяльність.

Поважні спікери презентували актуалізовану інформацію та сприяли поглибленому розумінню студентами поняття академічної доброчесності, яка є підґрунтям набуття ними якісної освіти і важливою умовою їх успішного фахового зростання в майбутньому. Науковці наголосили на важливості дотримання принципів академічної доброчесності під час навчання, викладання і провадження професійної діяльності та їхньої значимості не лише для академічної спільноти, але й для суспільства загалом.

Студенти зійшлися у думках та дійшли висновку, що у процесі реалізації державної політики у сфері якості освіти саме дотримання академічної доброчесності усіма учасниками освітнього процесу забезпечує повну довіру до результатів навчання та власних освітніх досягнень.

Майбутні фахівці трьох ЗВО України аплодисментами подякували викладачам за цікаву, змістовну і неординарну лекцію, оскільки вони мали змогу дізнатися багато нового, корисного, повчального та змінити своє ставлення до навчання відповідно до положень про академічну доброчесність.

Наполеглива праця задля нашої ПЕРЕМОГИ! СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти ТНПУ,
Главацька Ольга Леонідівна