Листопадове засідання вченої ради ТНПУ: нагородження,  тематичні обговорення, різне (ФОТО)

Листопадове засідання вченої ради ТНПУ:

нагородження,
тематичні обговорення, різне

22 листопада 2022 року в освітньому хабі Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка під головуванням ректора Богдана Буяка відбулося планове засідання вченої ради університету.

На початку – традиційні відзнаки, нагородження, вручення дипломів співробітникам університету за досягнення в науковій та освітній діяльності, які урочисто презентував начальник Тернопільської ОВА Володимир Труш:

почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України»

- деканові хіміко-біологічного факультету ТНПУ Надії Дробик;

вчене звання професора

- по кафедрі музикознавства та методики музичного мистецтва ТНПУ Богдану Водяному;

- по кафедрі театрального мистецтва ТНПУ Ярославу Лемішці;

- по кафедрі педагогіки і методики початкової та дошкільної освіти ТНПУ Наталії Лупак;

вчене звання доцента

- по кафедрі журналістки Наталії Драган-Іванець

диплом доктора філософії Лілії Бачун.

«Вдячний кожному працівнику університету за допомогу в підтримці Збройних Сил України та людей, які через воєнні дії вимушено залишили свої домівки. В умовах війни, закладу не тільки вдалося зберегти колектив, а й розвиватися, відкривати нові кафедри та спеціальності, збільшити кількість вступників. Ви несете важливу місію, власним прикладом спонукаєте до професійного зростання, своїми науковими працями закладаєте фундамент для майбутніх досліджень», – сказав Володимир Труш.

Вітальне слово Володимира ТРУША
Вітальне слово Володимира Труша

Готові до самовідданої роботи

Нагороди

ТНПУ завжди готовий до конструктивного діалогу на благо України!

Серед питань порядку денного – доповідь проректора з навчально-методичної роботи Ігоря Гевка «Про перспективи розвитку університету в контексті започаткування нових та реалізації діючих освітніх програм». Проректор зауважив, що упродовж 2017–2022 рр. в університеті простежується тенденція до зростання кількості освітніх програм на усіх рівнях підготовки здобувачів вищої освіти. Зокрема, у 2017 р. було 75 освітніх програм, у 2022 р. – 128 (59 з яких реалізується на першому (бакалаврському), 55 – на другому (магістерському) і 14 – на третьому (освітньо-науковому) рівнях вищої освіти).

Присутніх інформує Ігор ГЕВКО
Присутніх інформує Ігор Гевко

Найбільш популярними освітніми програмами серед вступників, як зазначив проректор з навчально-методичної роботи, є Англійсько-український переклад, Середня освіта (Англійська мова і література), Професійна освіта (Цифрові технології), Середня освіта (Історія), Графічний дизайн, Початкова освіта, Фізична культура і спорт, Середня освіта (Біологія та здоров’я людини, хімія), Середня освіта (Українська мова і література), Музичне мистецтво та ін.

Також Ігор Гевко зауважив, що упродовж останніх років збільшується кількість здобувачів-іноземців на освітні програми другого та третього рівнів. Зокрема, найбільшим попитом вирізняються програми магістерського рівня та доктора філософії.

На завершення засідання вченої ради університету ректор Богдан Буяк звернув увагу на важливі моменти завершення навчального року.

Крім того, на вченій раді розглянули інші робочі питання.

Служба ученого секретаря