ЗМІ про нас. У ТНПУ пройшов спортивно-інтерактивний захід НОК України під назвою «OlympicLab»
ЗМІ про нас

У ТНПУ пройшов

спортивно-інтерактивний захід НОК України

під назвою «OlympicLab»

Цього разу регіональний Олімпійський осередок взяв за основу напрям проєкту «Чат з чемпіоном та лідерські навички» для студентів Факультету фізичного виховання ТНПУ.

На гостину до молоді завітали: випускник факультету, начальник тернопільського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України - КФВС МОН України, Майстер спорту, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, Відмінник освіти України, Національний суддя, тренер, доцент — Олександр Бірюков, а також стипендіат НОК України, КМС з легкої атлетики — Олександр Хома.

Захід проходив у форматі «Клубу успішних людей», який  вже протягом кількох років поповнюється новими стейкхолдерами. Гість заходу Олександр Бірюков детальніше розповів про свої досягнення у спорті, про здобутки у професійній діяльності, поділився секретами успіху та тим, які у нього з'явились переваги з початком занять спортом та роботи у сфері фізичного виховання та спорту, побажав спортсменам наполегливості у тренуваннях та нових спортивних перемог.

Після цікавої розмови студенти разом з гостями зробили фото на згадку про цю зустріч, а новий стейкхолдер Олександр Бірюков отримав корпоративні подарунки від НОК України та ТНПУ.

noc-ukr.org