Школа українських студій для іноземців у ТНПУ (ФОТО)

Школа українських студій

для іноземців у ТНПУ

Розпочалася Міжнародна онлайн-школа українських студій, яку спільно організовують кафедра української мови та методики її навчання і Рада молодих учених ТНПУ.

International Digital School of Ukrainian Studies триватиме три тижні, протягом яких учасники з Німеччини та Італії слухатимуть лекції з українознавства. Вони зможуть поглибити власне розуміння України, вписати її в європейський історичний і культурний контекст, опанувати основи української мови. Лекції проходять онлайн англійською мовою, їх проводять викладачі та аспіранти ТНПУ – проф. Лановик З. Б., доц. Петришина О. І., доц. Терещенко В. Д., асист. Костюк Ю. М., асист. Вітяк Ю. М., асист. Чиж І. Д, асп. Штафірна Л. О.

Вітальне слово на відкритті школи виголосила проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва проф. Ірина Задорожна, яка побажала учасникам цікавого навчання і подякувала за підтримку України.

Вітальне слово проректора з наукової роботи та міжнародного співробітництва проф. І. Задорожної
Вітальне слово проректора з наукової роботи та міжнародного співробітництва проф.І.Задорожної

Також під час відкриття учасники мали змогу познайомитися одне з одним і з викладачами школи, розповісти про свої очікування від проєкту і поділитися власним баченням, що таке Україна. Тішить, що всі учасники дотичні до допомоги українським біженцям у Європі – як члени громадських організацій, працівники соціальних центрів і просто небайдужі громадяни.

Україна очима іноземців.
Україна очима іноземців

Учасники поділилися своїми цілями й очікуваннями від участі в проєкті
Учасники поділилися своїми цілями й очікуваннями в проєкті

Студенти групи СОУМА-12 підготували для учасників квіз про Україну, у якому переміг учасник з Німеччини, що відповів правильно на 12 з 21 питання. За перемогу він отримає сувеніри поштою.

Квіз про Україну провела студентка групи СОУМА-12 Яна Жмурко

Долучайтеся до сторінки школи на Facebook: htttps://facebook.com/100087908194297/

Проєктна менеджерка
Міжнародної онлайн-школи українських студій