Оголошено результати виборів ректора Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка

22 грудня 2022 р., відповідно до наказу МОН №261-к від 13. 10. 2022 р. у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка відбулись вибори ректора.

Організація та проведення виборів були на належному рівні, а волевиявлення відбувалося чесно і прозоро.

Участь у виборах взяли 563 особи.

За підсумками таємного голосування за кандидатів проголосували:

за Богдана Буяка - 305 осіб;

за Володимира Міська - 229 осіб;

Кількість виборців, які не підтримали жодного кандидата на посаду ректора - 19;

Кількість виборчих бюлетенів, визнаних недійсними - 10.

Відповідно до статті 42 Закону України Про вищу освіту та Методичних рекомендацій щодо особливостей виборчої системи та порядку обрання керівника закладу вищої освіти (зі змінами), у випадку якщо жоден із кандидатів не набрав більше 50 % голосів осіб, які мають право брати участь у виборах оголошується другий тур виборів.