Першокурсники факультету філології і журналістики ТНПУ підготували літературно-музичну композицію «Світло свободи перемагає темряву» (ФОТО)

Першокурсники

факультету філології і журналістики ТНПУ

підготували літературно-музичну композицію

«Світло свободи перемагає темряву»

Творчість Сковороди – найвищий злет українського літературного бароко. Сковородинківські пісні, байки, діалоги, трактати, притчі, листи завершують добу українського бароко, а водночас і барокову літературу всієї Європи.

У рамках проєкту «Сковорода єднає Україну» (до 300-ліття з дня народження Григорія Сковороди – видатного українського філософа, просвітителя-гуманіста, поета, байкаря, педагога, музиканта, фундатора української «філософії серця», ідеї «сродної праці») студенти І курсу факультету філології і журналіскики під керівництвом к.ф.н., доц. Скуратко Т. М. провели літературно-музичну композицію «Світло свободи перемагає темряву». Студенти продемонстрували знання текстів Григорія Савича, розуміння того, що «Сковорода стоїть у центрі української духовної історії…».

Сучасне прочитання Сковороди

Учасники і гості дійства

Чарує барокова музика

Вслід за Сковородою

У полоні творчості Сковороди

Тож, як заповідав Г. Сковорода, турбуймося про свій внутрішній сад, вирощуймо цінності, поливаймо чесноти, живімося знаннями!

Тетяна Скуратко