ТНПУ отримав теплі слова вдячності від Новосільській спеціальній школі ТОР

Нещодавно на адресу ТНПУ надійшов лист-подяка університетській спільноті зі словами щирої вдячності за надану допомогу Новосільській спеціальній школі ТОР, адже 16.12, студенти факультету іноземних мов груп СОАМ 12/13/33 у супроводі викладачки кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови Худої Н.С. спільно з Ротарі клубом «Тернопіль-Сіті» відвідали вихованців будинку інтернату у Новому Селі Тернопільського району.

"До Вас звертаються колектив співробітників і вихованців Новосільської спеціальної школи ТОР зі словами щирої вдячності за надану допомогу вихованцям нашого закладу. Багато добрих і хороших справ Ваші працівники, студенти роблять для таких обездолених дітей, які так потребують ласки, уваги, милосердя. Ваша доброта і увага до потреб дітей здобула заслужену увагу. Ми дякуємо і Наталі Степанівні Худі та студентам І та III курсу факультету іноземних мов за безкорисливу допомогу в наданні іграшок, настільних ігор, книг, одягу, за бажання організовувати в наш такий тяжкий час людей, не байдужих до чужого горя. Такі зустрічі сприяють фізичному, психологічному та емоційному розвитку вихованців. З Вашою допомогою життя дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, стала яскравим і змістовним. Зустріч подарувала радість і гарний настрій.
Дякуємо Вам за проявлене милосердя і чуйне ставлення до дітей, які потребують допомоги.
Бажаємо Вам і всьому Вашому колективу невичерпної енергії, процвітання, здоров’я...".

В. о. директора Галина КРИЖОВАЧУК

Університетська спільнота ТНПУ дякує за щирі й теплі слова, віримо, що разом зможемо покращити становище діток із соціально незахищених категорій, адже вони - майбутнє України.

ТНПУ отримав теплі свова вдячності від Новосільській спеціальній школі ТОР