На благодійному ярмарку факультет філології і журналістики ТНПУ ім.В.Гнатюка зібрав 2525 грн.! (ФОТО)На благодійному ярмарку

 факультет філології і журналістики 

ТНПУ ім.В.Гнатюка 

зібрав 2525 грн.!Солодощі домашнього приготування, випічку руками господинь факультету філології і журналістики можна було придбати на 3 поверсі головного корпусу.  18 жовтня тут відбувся благодійний ярмарок у підтримку дітей-сиріт. Акція в черговий раз довела, що байдужих душ менше. Більшість студентів взяли активну участь у заході. Чого тільки не було на столах! На продаж було виставлено випічку різних видів: булочки, тістечка, круасани, печиво, торти і навіть справжні українські канапки зі салом (все виготовлене своїми руками вдома або ж у гуртожитку). Дівчата продемонстрували не лише свої кулінарні вміння, а й небайдужість до чужих проблем. Адже так важливо приділити увагу тим, хто її потребує.

Під час ярмарку було зібрано 2525 грн. Виручені кошти актив факультету використає для закупівлі необхідних речей вихованцям дитячого будинку «Малятко». Організатори акції переконані, що часточка душі, яку вони вкладали у випікання домашніх ласощів, зігріє дитячі серця теплом і наповнить їх радістю.


 

Магістр групи мУМ-1
Савчук Юлія

Фото – Павко Ірина
Луцик ХристинаДо списку

Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси