У Центрі професійного розвитку та лідерства ТНПУ відбувся тренінг «Introduction to Business» для студентських команд факультетів

У Центрі професійного розвитку

та лідерства ТНПУ

відбувся тренінг «Introduction to Business»

для студентських команд факультетів

Сьогодні у Центрі професійного розвитку та лідерства ТНПУ (Centre for Teaching Excellence TNPU) відбувся сертифікований тренінг від Estonian Business School «Introduction to Business». Проводила його керівник Центру – доц. Олена Гузар. Основам ведення бізнесу та реалізації власних підприємницьких ідей вчилися студентські команди факультету педагогіки і психології (психолого-педагогічне відділення і відділення «Початкова та дошкільна освіта. Менеджмент»), факультету іноземних мов, факультету філології і журналістики, факультету мистецтв, фізико-математичного факультету та хіміко-біологічного факультету ТНПУ. Учасники нагороджені сертифікатами за участь, ініціативність та активність.

О. Гузар проводить тренінг ''Introduction to Business''

Команди факультету філології і журналістики та факультету педагогіки і психології (психолого-педагогічне відділення)

Команди факультету іноземних мов та хіміко-біологічного факультету

Команди факультету педагогіки і психології (відділення ''Початкова та дошкільна освіта. Менеджмент'')

Команди фізико-математичного факультету та факультету мистецтв

Щиро дякуємо усім, хто сьогоднішнє післяобіддя присвятив вдосконаленню бізнес-компетентностей. Ваші позитив та креативність – у наших серцях!

Андріана Шишак