Симбіоз науки і практики – для оптимальної організації вищої освіти: засідання програмної ради в ТНПУ (ФОТО)

Симбіоз науки і практики –
для оптимальної організації вищої освіти:
  засідання програмної ради в ТНПУ

7 березня 2023 року відбулось засідання програмної ради освітньо-професійної програми «Психологія бізнесу і управління» бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти.

Кафедра психології радо зустрічала в стінах університету шановних стейкхолдерів освітньої програми бакалаврського та магістерського рівнів– знаних в області та країні бізнесменів та управлінців – Тараса Демкуру - віце-президента Міжнародної Торгової палати та Національної туристичної  організації; члена світової координаційної ради компанії «Амвей», власника ТРК «Атріум», засновника проєктно-екологічної консалтингової групи «Життя у стилі ECO», Христину Білінську - начальницю управління сім’ї, молодіжної політики та захисту дітей Тернопільської міської ради, Тетяну Четвертак - директорку комунальної установи Тернопільської обласної ради «Центр аналітично-методичного та матеріально-технічного забезпечення розвитку освітніх закладів області», Ірину Демкуру – незалежного підприємця Amway; співвласника ТРЦ «Атріум», засновника проекту «Життя в стилі ЕКО», президента ГО «Ділові українські жінки», Ольгу Навроцьку – засновницю ТМ «Fruit Art», регіонального керівника української платформи «Жінки в бізнесі», Оксану Качурівську - директорку ГО "Вест Юкрейн Діджитал", керівницю центру «Дія.Бізнес» у Тернопільській області.

З вітальним словом виступив ректор Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Богдан Буяк. Він відзначив актуальність створення освітньої програми «Психологія бізнесу і управління» у відповідь на виклики сучасного суспільства та потребу бізнесу і управління у компетентних фахівцях, які обізнані у специфіці здійснення психологічного супроводу саме бізнес- та управлінської діяльності.

У обговоренні питань удосконалення освітніх програм були взяли участь і випускниця магістратури, голова ГО «Центр психологічної допомоги «Ведана»» Соломія Вершигора, і студенти магістратури (Анастасія Рейко) та бакалаврату (Софія Федорців та Каріна Гулянська). До товариства долучились і члени кафедри психології, і заступниці декана факультету педагогіки і психології Ганна Чайковська і Оксана Писарчук.

Гарант ОПП «Психологія бізнесу і управління» бакалаврського рівня вищої освіти доцент кафедри психології Ярослава Кальба спрезентувала основні досягнення запровадженої програми, продемонструвала яскраві і потужні приклади реальної взаємодії академічної освіти і практики – організовані за два роки гостьові лекції, спільні освітні і просвітницькі проєкти, запроваджені тренінги, організовані практики. Така взаємодія дозволяє готувати фахівців нового покоління – які матимуть змогу швидко, креативно і гнучко вирішувати професійні завдання на усіх рівнях психологічної допомоги бізнесу.

Учасники засідання з увагою та інтересом заслухали презентацію-звіт гарантів ОПП

Цікаві  і змістовні виступи спікерів дали змогу окреслити шляхи майбутньої взаємодії

Цікаві  і змістовні виступи спікерів дали змогу окреслити шляхи майбутньої взаємодії

Модератором зустрічі виступила гарант ОПП «Психологія бізнесу і управління» магістерського рівня вищої освіти, завідувач кафедри психології Марина Орап, яка вміло організувала обговорення шляхів і способів удосконалення навчального процесу бакалаврів і магістрів – майбутніх психологів бізнесу і управління. Стейкхолдери-практики окреслили шляхи подальшої співпраці, внесли доречні пропозиції стосовно організації та завдань практики, студенти обговорили особливості викладання певних навчальних компонентів та пропозиції стосовно введення нових навчальних курсів, представники деканату внесли слушні корективи в оформлення атестації магістрів. Зустріч пройшла емоційно і змістовно насичено, дуже плідно і результативно.

З великою вдячністю і шаною від імені університету ректор ТНПУ імені Володимира Гнатюка вручив Подяки шановним стейкхолдерам, які стали справжньою підтримкою і опорою освітньої програми «Психологія бізнесу і управління».

Активна участь стейкхолдерів у організації освітнього процесу відзначена щирою подякою університету

Гарант ОПП «Психологія бізнесу і управління»

бакалаврського рівня вищої освіти

Ярослава Кальба