На засіданні Дослідницького офісу менеджера освіти ТНПУ керівники закладів освіти м. Дніпро та магістранти спеціальності 073 Менеджмент (ФОТО)

На засіданні

Дослідницького офісу менеджера освіти ТНПУ

керівники закладів освіти м. Дніпро

та магістранти спеціальності 073 Менеджмент

В рамках засідання Дослідницького офісу менеджера освіти  15.03. 2023р. проводився вебінар для керівників освіти м. Дніпро. Тема вебінару «Саморозвиток компетентності елітного менеджера освіти  в умовах зміни вектору управлінської парадигми».

На початку з привітальним словом виступила керівник «Бюро кар’єри»  кандидат педагогічних наук, доцент Марія Бойко.

М. Бойко вікриває засідання Дослідницького офісу

Далі виступила ініціатор зустрічі Людмила Бондаренко, заступник директора Комунальної установи «Центр професійного розвитку» «Освітня траєкторія» Дніпровської міської ради».

Виступ Людмили Бондаренко

Вебінар проводила доктор педагогічних наук, професор Оксана Боднар.

Виступ О. Боднар на вебінарВиступ О. Боднар на вебінар

Тема викликала велике зацікавлення у присутніх і зумовила дискусії, під час яких керівники могли висловити свою позицію щодо шляхів саморозвитку та проблем самоорганізації. На засіданні були присутні понад 40 керівників закладів освіти м. Дніпра та студенти спеціальності 073 Менеджмент. Своїми думками щодо змісту компетентності менеджера освіти поділились під час дискусії дректори з м. Дніпра: Ольга  Мастипанова, директор КЗО «СЗШ №39» та Ірина Дмитрієва, директор КЗО «СЗШ №24».

Виступ Ірини Дмитрієвої, директора КЗО СШ №24 м. Дніпра

Учасники засідання Дослідницького офісу менеджера освіти

Цей вебінар мав і рекламне значення, оскільки присутня магістрантка Ірина Науменко працює в одній зі шкіл Дніпра. Дуже радісно було чути від неї та учасників вебінару схвальні відгуки про наш педагогічний університет! Дякую за запрошення Людмилі Бондаренко! Запрошуємо до нас у Тернопіль  на навчання у магістратурі за спеціальністю 973 Менеджмент!

О.Боднар