Для студентів ТНПУ провели «Педагогічну вікторину», присвячену 167 річниці від дня народження С.Русової (ФОТО)

Для студентів ТНПУ провели
«Педагогічну вікторину»,

присвячену 167 річниці

від дня народження С.Русової

20.03.2023 на факультеті філології та журналістики серед студенток груп СОУМ-21, СОУМА-22, СОПМУ-23  відбувся черговий захід з історії педагогіки під керівництвом доцента кафедри педагогіки та менеджменту освіти Вихор Світлани Теодозіївни.

Цього разу організаторами заходу під назвою  «Педагогічна вікторина», присвячена 167 річниці від дня народження С. Русової були студенти СОУМ-21.

Доповідачі - Плечунь Ю. та Пастущин У. ознайомили учасників із цікавими фактами біографії С. Русової; Самохвал Д. - з  концепцією національного виховання, що об’єднує більшу частину досліджень педагога. Приймак Н. ознайомила студентів з ключовими аспектами праць «Дидактика», «Теорія і практика дошкільного виховання». Сапіщук М.  розповіла про працю «Наші визначні жінки», яка з'явилася в 1934 р. з нагоди ювілейного Українського жіночого конгресу, присвяченого 50-річчю заснування першої жіночої організації Галичині – «Товариства руських женщин», де представлені різні аспекти національного й морального відродження українського жіноцтва.

Доповіді лекторів

Перед початком виконання завдань, Чура К. ознайомила учасників команд «Краянки» та «Жіноча рада» з умовами  вікторини.

Вікторина складалась із 3 етапів, а саме:

1) кросворд «Чи знаєте ви?»;

2) «колесо Фортуни»;

3) «Знайди пару» на поєднання висловів С. Русової.

Беручи безпосередню участь у вікторині учасники показали, що уважно слухали виступи лекторів, адже виконали всі завдання майже на відмінно.

Команди під час виконання завдань

Варто зазначити, що на цей захід були запрошені гості - студенти 2 курсу історичного факультету разом із доцентом кафедри педагогіки та менеджменту освіти Радченко Ольгою Яківною, які також приєднались до нашої вікторини.

Учасники й організатори вікторини

За результатами важко було обрати переможця, адже кожна із команд гідна цього титулу, тож наші справедливі члени журі - Голинська Марія, Біла Ілона та Крумен Діана вирішили оголосити переможцями обидві команди.

Голинська Марія