У ТНПУ провели  Конкурс творчих робіт «Математика – мистецтво» (ФОТО)

У ТНПУ провели

Конкурс творчих робіт

«Математика – мистецтво»

9 березня 2023 року в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка, на базі кафедри математики та методики її навчання фізико-математичного факультету, відбувся Конкурс творчих робіт «Математика – мистецтво».

На конкурсі було представлено 12 наукових робіт, які розкривали найцікавіші аспекти математики. Участь взяли 20 учнів з Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №18, Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №16 ім. В. Левицького, Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів – економічний ліцей №9 імені Іванни Блажкевич, Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7, ДПТНЗ "Тернопільське вище професійне училище сфери послуг та туризму", Зборівської державної української гімназії ім.Романа Завадовича, Волочиської ЗОШ І-ІІІ ст.№1, Шкроботівської гімназії,  ТНВК "Школа-ліцей №6 ім. Н. Яремчука".

У конкурсі творчих робіт «Математика – мистецтво» перемогли:

Богуш Ольга Степанівна – студентка 3 курсу  ДПТНЗ "Тернопільське вище професійне училище сфери послуг та туризму" (І місце), тема творчої роботи “Математика в професії кравець, закрійник”

Макеєва Вікторія Вікторівна – учениця 9-В  класу ТНВК "Школа-ліцей №6 ім. Н. Яремчука"  (ІІ місце), тема творчої роботи «Зв'язок математики з театральним мистецтвом»;

Пелехата Єлизавета Андріївна– учениця 7-А  класу Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів – економічний ліцей №9 імені Іванни Блажкевич  (ІІІ місце), тема творчої роботи «Математика та дизайн».

Переможниці конкурсу

Презентація робіт Ольги Богуш та Єлизавети Пелехатої.

Презентація робіт Ольги Богуш та Єлизавети Пелехатої

Презентація робіт про зв'язок музики та танців з математикою

Презентація роботи про театр та роботи про орігамі

Переможниці конкурсу та їх керівники з деканом факультету

Вітаємо всіх переможців конкурсу творчих робіт «Математика – мистецтво»! Дякуємо всім гостям, журі, учасникам та їх керівникам за увагу до нашого заходу! Запрошуємо до участі конкурсі творчих робіт «Математика – мистецтво» у наступному році!

Гетманюк Оксана Іванівна