Гостьова лекціїя професора ТНПУ  "Психологічні засади управління конфліктами в команді" (ФОТО)
Гостьова лекціїя професора ТНПУ

"Психологічні засади управління

конфліктами в команді"

Нещодавно відбулася гостьова лекціїя проофесора ТНПУ Наталії Савелюк  "Психологічні засади управління конфліктами в команді" для науково-педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти спеціальності 053 "Психологія" за освітньо-кваліфікаційними рівнями "бакалавр" і "магістр" п'ятьох університетів із різних регіонів України:
- Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка,
- Національного університету "Запорізька політехніка",
- Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова,
- Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького,
- Університету Григорія Сковороди в Переяславі.

Тема викликала жвавий інтерес, насамперед завдки потужному практичному потенціалу, тож і позитивні відгуки не забарилися.

Ось відгук науковців з Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.

Своїми врраженнями поділилися також фахівці Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького.

Пресслужба ТНПУ