Студенти ФПП ТНПУ відвідали зустріч із стейкголдером у Бюро кар’єри (ФОТО)

Студенти ФПП ТНПУ відвідали

зустріч із стейкголдером у Бюро кар’єри

У Бюро кар’єри 20.03.2023 відбулася пізнавальна та цікава зустріч студентів другого та третього курсів спеціальності «Початкова освіта» спільно з кураторами груп (Жаркова І. І. та Чикурова О. Я.) із зовнішнім стейкголдером, учителем Тернопільської загальноосвітньої школи І–ІІІ ст. ім. Б. Лепкого Галущак Іриною Ярославівною.

Заступник декана факультету педагогіки і психології ТНПУ доц. Писарчук О. Т. представила гостю, закцентувала увагу присутніх на практичній спрямованості такої співпраці з успішними педагогами, важливості їх досвіду для професійного зростання майбутніх вчителів початкової школи та формування бренду вчителя сучасного ЗЗСО.

Доц. Писарчук О. Т. - про формування бренду вчителя сучасного ЗЗСО

Галущак І. Я. поділилася своїм досвідом роботи в НУШ на прикладі 4-В. Розповіла про особливості застосування онлайн-ресурсів, зокрема KAHOOT, ClassDojo, LIVEWORKSHEETS; продемонструвала інноваційні форми роботи – «Зелений клас», проєктні технології тощо.

Вчитель Галущак І. Я. ділиться педагогічним досвідом

Зацікавлені слухачі виступу педагогині

Ірина Ярославівна назвала шляхи інтеграції різних освітніх галузей на уроках в початковій школі. Жвавий інтерес викликав індивідуальний освітній маршрут стейкголдера, який був побудований на особистому досвіді становлення та професійного росту, участі в різноманітних конкурсах.

Керівник Бюро кар’єри доц. Бойко М. М. та доц. Турко О. В. підсумували зустріч та подякували Галущак І. Я. за співпрацю.

Доц. Турко О. В. подякувала Галущак І. Я. за співпрацю

Учасники зустрічі у Бюро кар’єри

Ольга Турко,

доцент кафедри філологічних дисциплін початкової