Засідання Програмної ради освітньо-професійної програми «Управління навчальним закладом» в ТНПУ (ФОТО)

Засідання Програмної ради

освітньо-професійної програми

«Управління навчальним закладом»

в ТНПУ

20 березня відбулось засідання учасників Програмної ради спеціальності 073 Менеджмент освітньо-професійної програми «Управління навчальним закладом».

На початку засідання гарант програми професор Оксана Боднар ознайомила присутніх з новими зовнішніми та внутрішніми стейкголдерами  і виявила впевненість в їх активній участі (фото на заставці). Далі О. Боднар нагадала присутнім окремі зміни, які були внесені у минулій програмі у зв’язку з появою професійного стандарту «Керівник (директор) закладу загальної середньої освіти». Достатню увагу у виступі гаранта було приділено розділу програми розділу 4 «Придатність випускників до працевлаштування та подальшого навчання», оскільки у Програму було внесено зміни відповідно до нового Класифікатора професій. До вибіркового компоненту запропоновано доцентом Любою Литвин додатково окремі дисципліни.

Учасники засідання Програмної ради

Обговорення нового варіанту освітньо-професійної програми було досить активним. Зокрема завідувач кафедри, професор Галина Мешко звернула увагу на уточнення англійського варіанту програми. Доцент Марія Бойко запропонувала доповнити літературу в кінці програми.  Крім цього, участь у дискусіях  щодо вдосконалення Програми взяли  зовнішні стейкголдери: заступник директора департаменту освіти і науки Ганна Зварич; директор Центру професійного розвитку Галина Василенко, а  також магістранти групи змУНЗ-14 Ірина Науменко та Володимир Білінчук.

Дякую усім за активну співпрацю! Надіємось, що наша Програма буде привабливою для багатьох активних людей, хто хоче оволодіти мистецтвом управління!

Професор Оксана Боднар