Представники ТНПУ здобули перемогу на чемпіонаті з біатлону у суперспринті в Україні
Представники ТНПУ здобули перемогу
на чемпіонаті з біатлону у суперспринті
 в Україні

У Буковелі стартував весняний Чемпіонат України з біатлону. Перший вид змагальної програми – суперспринт. У стартовому протоколі заявлено 38 чоловіків і 35 жінок. Про це пише“Файне місто”

Першим переможцем весняної частини Чемпіонату, став тернополянин випускник ТНПУ, заслужений майстер спорту України, представник обласної ШВСМ, обласного ФСТ «Динамо» Дмитро Підручний.

“Капітан чоловічої збірної досить впевнено пройшов кваліфікацію суперспринту, але через три промахи став там лише четвертим. Однак у фіналі, що пройшов у формі мас-старту, Дмитро став найсильнішим!” – ідеться на сайті Федерації.

Третє місце здобув студентом факультету фізвиховання ТНПУ  Віталій Мандзин. Йому не вистачило лише три секунди, аби нав’язати боротьбу за друге місце. Спортсмен представляє обласну ШВСМ (тренер Назарій Бурик).

Академічна спільнота ТНПУ вітає переможців і бажає ім підкорення нових спортивних вершин!

Пресслужба ТНПУ