Викладачі ТНПУ пропагують ідею усвідомленого читання

Викладачі ТНПУ пропагують ідею

усвідомленого читання

Викладачі ТНПУ імені Володимира Гнатюка доктор педагогічних наук, професор Кодлюк Ярослава Петрівна та кандидат філологічних наук, доцент Одинцова Галина Степанівна оприлюднили результати дослідження проблеми читання з розумінням на I Міжнародній науково-практичній конференції «Початкова освіта сьогодення: проблеми та перспективи вирішення», яка відбулася 24 березня 2023 р. в Університеті Григорія Сковороди в Переяславі.

Проф. Кодлюк Я.П. на пленарному засіданні конференції

У виступі на пленарному засіданні Кодлюк Я. П. розкрила сутність усвідомленого читання, обґрунтувала його зв'язок із умінням вчитися як ключовою компетентністю початкової освіти, вказала на роль загальнонавчальних (міжпредметних) умінь в оволодінні молодшими школярами смисловим читанням.

Практичні аспекти дослідження обговорювалися на засіданні секції  «Початкова школа і сучасні суспільні виклики».

Науково-дослідна лабораторія шкільного підручника