Студент ТНПУ ім.В Гнатюка – чемпіон України з універсального бою
Студент ТНПУ ім.В.Гнатюка – чемпіон України

з універсального бою

4-9 квітня у місті Чернівці відбувся чемпіонат України з універсального бою серед усіх вікових груп. У фізкультурно-спортивному комплексі «Олімпія» за нагороди у розділах «лайт» і «класика» змагалися понад 270 спортсменів із 13 областей нашої держави та м Києва.

У напружених поєдинках, що складалися з подолання спеціальної смуги перешкод, стрільби, метання ножів і рукопашного поєдинку на татамі, спортсмени змагалися не лише за медалі з грамотами, а й за можливість представляти нашу країну на міжнародних змаганнях – чемпіонатах Європи та світу.

На цих змаганнях у складі збірної команди Тернопільської області успішно виступив студент факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка (спеціальність «Фізична культура і спорт») Сергій Качура. У розділі «лайт» Сергій став чемпіоном в особистому заліку серед дорослих у ваговій категорії до 65 кг.

Сергій Качура - чемпіон України з універсального бою 2023 року

Нагороди чемпіонату України

Слід зазначити, що Сергій є кандидатом у майстри спорту з вільної боротьби, багаторазовим чемпіоном і призером всеукраїнських змагань з цього виду спортивної боротьби. Поєднання різних видів єдиноборств допомагає Сергію Качурі у навчанні, подальшому удосконаленні спортивної майстерності і службі в Державній прикордонній службі.

Вітаємо нашого студента із високим результатом та бажаємо мирного неба, подальших високих здобутків у спорті і навчанні! Особлива подяка мужнім воїнам ЗСУ, завдяки яким ми маємо можливість готувати сильну молодь!

Слава Україні!

Слава ЗСУ!

Доцент кафедри теорії і методики

олімпійського та професійного спорту