Кафедра теорії і практики перекладу ТНПУ мандрувала у світи Івана Марчука (ФОТО)

Кафедра теорії і практики перекладу ТНПУ

мандрувала у світи Івана Марчука

17 травня у ТОУНБ відбувся черговий захід, який координували учасники Social Media Club та Window on America Ternopil. Цього разу подія була присвячена дню народження, який 12 травня святкував всесвітньовідомий український художник та вихідець із Тернопільщини Іван Марчук.

До нашого заходу долучилися і студенти Галицького фахового коледжу ім. В. Чорновола. Учасники мали змогу подивитися цікавий відеоролик про творчу стезю відомого українця, а після цього зануритись у чарівний світ його картин.

Вступне слово менторки Social Media Club - Інни Вікторівни

Вступне слово менторки Social Media Club - Інни Вікторівни Дзюбановської

Перегляд відеобіографії митця

Так, присутні розгадували назви полотен митця у грі в «крокодила», розв’язували кросворди і навіть придумували власні назви для картин основоположника пльонтанізму.

Насамкінець учасники і самі отримали можливість стати митцями і створили власні репліки однієї із найвідоміших картин Марчука – «Волошки (спогади про дитинство)», кожна картина вийшла по-своєму унікальною та прекрасною.

Процес створення картини

Групове фото з учасниками та їх репліками

Дякуємо за співпрацю та активну участь Галицькому фаховому коледжу ім.В.Чорновола, а також нашій менторці, Дзюбановській Інні-Анастасії Вікторівні, та асистенту кафедри теорії і практики перекладу Заболотній Марті Володимирівні за допомогу у проведенні заходу.

Студенти та викладачі кафедри теорії і практики перекладу.

Студенти та викладачі кафедри теорії і практики перекладу

Студент групи АУП-37
Дубінський Костянтин